ОДНОРАЗОВА АДРЕСНА ГРОШОВА ДОПОМОГА

Відповідно з Постановою КМУ від 26.09.2006 р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» та наказом Міністерства освіти і науки України  від 28.03.2016 року № 343, зареєстрованого у Міністерстві юстиції від 30.04.2016 р. №605/28735 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю» (зі змінами) випускникам університету 2019 року випуску, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти буде виплачена одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчались за кошти державного бюджету.

Нарахування допомоги здійснюється в університеті на підставі  поданої випускником до 08 жовтня 2019 року заяви (Закачати і роздрукувати-натисніть тут!) про надання допомоги.

До заяви додаються такі документи:

1. Договір про працевлаштування випускника на посаді педагогічного працівника – 3 примірники. (Закачати і роздрукувати-натисніть тут!)
  2. Копія наказу про прийняття на роботу.
  3. Копія трудової книжки з відповідним записом, завіреним в установленому порядку.
  4. Копія паспорта (1, 2, 11 стор.).
  5. Копія ідентифікаційного номера фізичної особи (код).

Документи приймаються до 01 жовтня поточного року.

Контактна інформація: відділ моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації (32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 3 поверх, 320 каб.).

Контактний телефон: (03849) 5-19-57.